Przepis na szczęście – w pracy i poza nią

Drodzy, na co dzień działamy w biznesie, prowadzając badania wewnątrz organizacji, prowadzając dopasowane do firm szkolenia i zajmujemy się wszystkimi działaniami, dzięki którym Klienci oraz Pracownicy firmy stają się jej marki. Stawiamy na takie podejście jak Customer Centricity oraz Szczęście w Pracy. Wierzymy, że zaangażowany i dumny z pracy człowiek może być szczęśliwy na co dzień.

Chcemy również szerzyć wiedzę na temat sposobów na szczęście na co dzień, niezależnie od pracy. Po to powstał blog dla Was, który teraz prowadzimy głównie poprzez naszą fejsbukową stroną Przepis na Szczęście. Zachęcamy do śledzenia strony i dawania nam znać, co sądzicie i jakie treści by Was najbardziej interesowały.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej o naszych działaniach firmowych, to zapraszamy na stronę Piasecka&Żylewicz.

Do usłyszenia!

Konkurs po Tygodniu Wdzięczności

Drodzy, dziękujemy Wam za udział w Tygodniu Wdzięczności. Zachęcamy do przeżycia tego tygodnia w pełni, a następnie wzięcia udziału w konkursie. Napiszcie relację i swoje wrażenia z całego tygodnia w maksymalnie 10 zdaniach. My wybierzemy najciekawszy opis i ogłosimy zwycięzcę. Wygraną będzie książka słynnego znawcy psychologii pozytywnej – Shawna Achora „Before Happiness”, w wersji angielskiej. Nadsyłajcie swoje relacje do 4 grudnia. Wyniki ogłosimy 7 grudnia!

Pozdrawiamy i zachęcamy do dzielenia się ze znajomymi tym wydarzeniem!

TYDZIEń Wdzięczności

Tydzień Wdzięczności – dołącz do misji, która uszczęśliwia

O szczęściu można wiele mówić, ale póki nie przełoży się tego na czyny, to jego ogromna moc nie działa. Jest na to sposób. Jednym z kroków do osiągnięcia szczęścia jest wyrażanie uznania. To ono sprawia, że jesteśmy szczęśliwi.

Czy pamiętacie, kiedy ostatni raz dziękowaliście lub komplementowaliście innych? Warto spróbować!

Wierzymy, że wyrażania uznania można się nauczyć i dzięki temu być szczęśliwszym. Dlatego wraz z Piasecka&Żylewicz rozpoczynamy Tydzień Wdzięczności! Przed nami 7 dni, podczas których wspólnie będzie się motywować do zmiany i uczyć się autentycznie wyrażać uznanie. Mamy dla Was pakiet inspiracji i bardzo nam zależy na Waszym udziale, bo tylko w dużym gronie będziemy mogli wpłynąć na nasze społeczeństwo.

Pokażcie innym, że podejmujecie wyzwanie i dzielcie się swoimi refleksjami z innymi. Dołączcie do wydarzenia tutaj  i kształtujcie świat, w którym żyjemy.

Do usłyszenia!

BODY/MIND Challenge accepted! 26 WRZEŚNIA W WARSZAWIE

ZUZIA

Ministerstwo Kultury Fizycznej Oh lala i Piasecka&Żylewicz rzucają Ci wyzwanie! Pokochaj porażki, a zobaczysz, że osiągnięcie sukcesów będzie znacznie łatwiejsze. Zapraszamy wszystkie Kobiety, które chcą mieć wpływ na swoją drogę do szczęścia i sukcesu, które chcą czuć się jeszcze silniejsze, na energetyzujący warsztat, który poprowadzi Halina Piasecka.
Poznacie tam proste narzędzia, dzięki którym Wasze niepowodzenia staną się drogą do sukcesów. Całość uzupełnią zajęcia z Pole dance z Zuzią Kijanowską. Tam, nauczysz się podstawowych figur i tricków na rurze. Zapraszamy!
Spotkanie zakończy się degustacją pyszności po pełnym pozytywnych emocji treningu. Zapisz się! : )

Bilety: http://challengeaccepted.evenea.pl/

Kiedy: sobota, 26 września 2015, 10:00-13:00

Gdzie: Ministerstwo Kultury Fizycznej, Oh lala, ul. Solec 38