O nas

Halina Piasecka

Halina Piasecka

„Kiedy doświadczam radości moich Klientów, którzy osiągają ważne dla siebie cele rozwojowe, kiedy rozwijam firmę, czuję się szczęśliwa.”

Trzy obszary, w których być szczęśliwą to: rodzina, praca i ja sama. Szczęście w pracy to dla mnie praca ze Wspólnikiem, ze Współpracownikami, z Klientami, których cenię. To poczucie sensowności, misji, kreatywności, innowacyjności w tym, co robię. Jestem coachem i współprowadzę firmę szkoleniową. Kiedy doświadczam radości moich Klientów, którzy osiągają ważne dla siebie cele rozwojowe, kiedy rozwijam firmę, czuję się szczęśliwa.

W kontekście rodziny, szczęście to wartościowy czas z bliskimi, „dawanie im” i jednocześnie „przyjmowanie od nich” miłości, przyjaźni, wsparcia, otwartości na dzielenie trudnych chwil. Kontakt z sobą samą i życie w zgodzie własnymi wartościami, to wielki komfort.

To daje mi siłę i chęć do przetrwania wszystkich trudnych chwil, jakie niesie życie. To pozwala mi na odwagę, to daje odporność.

Maciej Żylewicz

Maciej Żylewicz

„Moje szczęście to poczucie wpływu nad drogą, którą się idzie i rezolutność w sytuacjach, na które nie ma się wpływu.”

Moja definicja szczęścia przechodzi ewolucję – cele pozostają te same, ale zmienia się droga. W świecie mojej pasji – gier planszowych – ktoś by powiedział, że strategia jest stała, a taktyki zmieniają się.

Moje szczęście to poczucie wpływu nad drogą, którą się idzie i rezolutność w sytuacjach, na które nie ma się wpływu. Kiedy pracuję jako coach i tworzę programy rozwoju, czuję, że moja praca zmienia jakość życia innych nawet jeśli czasem te zmiany są pierwszym krokiem i pierwszą myślą, że można coś polepszyć. Ja też chcę być lepszy, żeby patrząc na miejsce, w którym byłem rok temu, móc śmiało powiedzieć, że jestem dalej.

Moje szczęście to bycie i pracowanie z ludźmi, z którymi dzielę wartości, bo nawet jeśli komunikacja jest czasem wyzwaniem, wiemy jak się ścierać i jak się godzić. To również partnerstwo, a nie zależność.

Piasecka&Żylewicz

Firma Piasecka & Żylewicz to coś więcej niż suma naszych talentów. Mamy zaszczyt pracować z zespołem bardzo doświadczonych ekspertów, którzy od ponad 10 lat przecierają szlaki na polu zwiększania jakości w różnych dziedzinach.

Swoją siłę czerpiemy z kombinacji przeróżnych umiejętności i spójności wartości. Mamy w swoim zespole ludzi biznesu, menadżerów, psychologów, ekspertów ds. sprzedaży, aktorów, kulturoznawców i wielu innych. Łączy nas przekonanie, że każdy człowiek w życiu prywatnym i zawodowym może działąc efektywniej i z większą radością, jeśli zapewni mu się (lub sam sobie zapewni) takie warunki.

W naszych metodach jesteśmy nowocześni – nie boimy się sięgać po środki dotąd niewykorzystywane w biznesie. Nasze narzędzia są zawsze interaktywne, bo to uczestnicy naszych zajęć mają ćwiczyć, sprawdzać i budować swoje zdanie. Sami tworzymy swoje warsztaty, gry, a dzięki byciu częścią takich organizacji jak ICF, studiujemy nowe trendy i implementujemy je na rynku polskim. Projekt Piasecka & Żylewicz nazwaliśmy swoimi nazwiskami, bo głęboko wierzymy we wszystko, co pod tym szyldem się dzieje.