Twój przepis

Czym dla Ciebie jest szczęście?

pozostało: 200/200

to mieć do kogo wracać po pracy, kochać, być kochanym, budzić się i widzieć uśmiech żony, a w oddali śmiechy krzyk, wariactwa swoich dzieci, przepis na szczęście każdy sam go tworzy – mój jest taki

Szymon

Szczęście to być zadowolonym z siebie samego, dobrze czuć się ze sobą samym. Nie mieć o nic do nikogo pretensji. Być wdzięcznym za każdy drobny gest ze strony bliskich oraz dalszych znajomych.

Beata

Szczęście to mieć rodzinę, którą się kocha; pracę, która sprawia satysfakcję; przyjaciół, na których można polegać – oraz czas na wszystko to jednocześnie.

Ola

Mną jest Szczęście. Gdyż jestem szczęściem samo.

Szczęście

Szczęście to moment, w którym nie zastawiasz się, czy masz na coś siłę, tylko robisz to, co chcesz i żyjesz pełnią.

Gosia

sukcesy moich synow

magda

Szczęście to możliwość dawania z siebie tego, czym zostałam obdarowana, żeby ludzie, którzy stają na mojej drodze, Rodzina, Znajomi też czuli się szczęsliwi i wysłuchani.

Anna Maria

Szczęście to dążenie do spełniania swoich marzeń, osiągania sukcesów, z ukochaną osobą przy boku. To rozwijanie się i poszerzanie horyzontów, przyjmowanie niepowodzeń z pokorą.

Klaudia

Odwagą i działaniem. Serdeczną przyjaźnią. Rozmową i otwartością. Poczuciem bezpieczeństwa i spokojem. Umiejętnością cieszenia się drobiazgami i ciekawością świata.

Przemek O