Więcej

 Większa część działań, które prowadzą do zwiększenia poziomu szczęścia w życiu możemy zrobić sami. Czasami potrzebujemy zewnętrznych bodźców, takiego katalizatora, który przyspieszy proces, wesprze albo pomoże ukierunkować energię.

Część z tych działań da siłę Tobie, część wzmocni organizację, w której działasz. Dobierz najlepsze środki do sytuacji.


Happiness Coaching

Happiness Coaching

Jeśli chcesz świadomie obrać swoją drogę szczęścia, skorzystaj ze wsparcia coacha.
Będzie on Twoim człowiekiem w drodze do stanu, w którym żyjesz w zgodzie ze swoimi wartościami i w zgodzie z sobą. Różnica pomiędzy pracą z coachem a wsparciem ze strony życzliwych ludzi jest taka, że zadaniem coacha jest przede wszystkim postawić na budzenie świadomości i wsparcie we wprowadzaniu zmian w życie – działanie.


Happiness Coaching dla grup

Happiness Coaching dla grupy

Czasem grupa ludzi, których łączy wspólny cel, czy będzie to cel zawodowy, czy wspólna misja charytatywna, potrzebuje partnera, coacha, który pomoże im w zdefiniowaniu tego, jak chcą dążyć do celu. Jakoś wspólnej „wędrówki” jest często równie ważna jak emocje związane z osiągnięciem celu. Główną korzyścią z bycia szczęśliwym „w trakcie”, a nie tylko „na końcu”, jest pełne czerpanie profitów ze wspólnej pracy w grupie.


Zagraj w Szczęście

Zagraj w szczęście

Chcesz zachęcić do zrozumienia czym szczęście swoich bliskich? Chcesz, żeby Twoje dzieci same odkryły, jak ważne jest bycie szczęśliwym? Zamiast mówienia o tym i przekonywania ich do tego, zagraj z nimi w szczęście! Gra w karty – w przygotowaniu

Zapisz się, jeśli chcesz w pierwszej kolejności dowiedzieć się, że już możesz sprawić sobie ten prezent! kontakt@przepisnaszczescie.pl


Szczęście w organizacji

Szczęście w organizacji

Jeśli zależy Ci, by w Twojej firmie ludzie byli bardziej efektywni, bardziej produktywni, kreatywni, zmotywowani, jeśli zależy Ci na lepszych wynikach sprzedażowych, skorzystaj z diagnozy na podstawie certyfikowanych kursów oxfordzkich iOpener Institute. Dzięki niej będziemy w stanie przygotować dla Was rozwiązania, których potrzebujecie.

Więcej na www.piaseckazylewicz.pl


Szczęście dla...

Szczęście dla…

Zainspirowani pracą z międzynarodowym zespołem coachów, stworzyliśmy autorskie narzędzia rozwoju dla: pracujących mam, freelancerów, artystów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, osób poszukujących partnerów/mających trudne sytuacje w związkach.

Jeśli, których z tych tematów Cię dotyczy i chcesz coś zmienić, napisz do nas kontakt@przepisnaszczescie.pl


Szkolenia i coaching dla fundacji i organizacji pozarządowych

Szkolenia i coaching dla fundacji i organizacji pozarządowych

Specjalny pakiet dla fundacji i organizacji pozarządowych, od zdefiniowania wartości, poprzez misję wizję i cele, coaching grupowy i indywidualny, do konkretnych rozwiązań na poziomie konsultingu i szkoleń.

Jeśli chcesz usłyszeć więcej o tym, jakie mamy pomysły, w kontekście Twojej fundacji, Twojej organizacji, napisz do nas kontakt@przepisnaszczescie.pl


Wystąpienia inspiracyjne

Wystąpienia Inspiracyjne

Każdy z nas – Halina Piasecka i Maciej Żylewicz – mamy duże doświadczenie pracy z ludźmi, nie tylko w środowiskach biznesowych. Naszą pasją jest temat szczęścia, mocną stroną, duże doświadczenie w prowadzeniu konferencji i wystąpień publicznych.
Każdy w swoim stylu, każdy z innej perspektywy, chętnie podzieli się z audytorium inspiracjami, przykładami z życia i pracy, po to by dać słuchaczom możliwość otwarcia się na nowe perspektywy.

Zachęcamy do kontaktu kontakt@przepisnaszczescie.pl